Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

26 Haziran 2016 Pazar, 09:14

Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli personel alımı gerçekleştiriyor.Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli personel alımı yapacak. 

Vakıf Emeklilik Vakıfbank bünyesinde kurulmuş olan bir kuruluş olmakla birlikte yeni yayınladığı ilan ile alım yapacağını açıklamıştır. Özellikle alımlarına dikkat eden ve genelde profesyonel kişileri yani işinde iyi olan kişileri işe almak isteyen Vakıf Emeklilik Türkiye genelinde bir alım yapacaktır. Türkiye genelinde  çok sayıda personel alımı yapacak olan Vakıf Emeklilik, alacağı yeni personellerle birlikte daha da büyümeyi hedefliyor.


Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli Personel Alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak diye baktığımız zaman herhangi bir rakam verilmemiştir. Vakıf Emeklilik bu alımlarında tecrübe veya tecrübesiz kişileri alacağını açıklamıştır. Yani bu sektörde ister tecrübeniz olsun veya olmasın bu işte çalışabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR
-4 yıllık üniversite bitirmiş olmak,
-Tercihen deneyimli,
-35 yaşını aşmamış,
-MS Office uygulamalarını kullanabilen,
-Çalışma odaklı,
-İkna kabiliyeti yüksek,
-Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecil ettirmiş kişiler alınacaktır.

Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli Personel Alımı 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/vakif-emeklilik-a-s-is-ilanlari-c2246-p13684/#tblFirmaIlanlari

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.