Vakıf Emeklilik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

09 Haziran 2015 Salı, 22:54

Vakıf Emeklilik Personel Eleman Alımları

Vakıf Emeklilik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kamusal bankalar arasında en büyük olan Vakıf Bank, Vakıf emeklilik çatısı altında birçok kişiye iş olanağı sağlamaktadır. Vakıf emeklilik birçok müşterisi memnun edebilmesi adına profesyonel kişileri işe almakta ve bu kişilerin profesyonel kişiler olmasına özen göstermektedir. İşe alım konusunda büyük firmalar ile çalışmakta olan Vakıf Emeklilik, personel eleman alımı konusunda büyük adımlar atmamaktadır.

Vakıf Emeklilik personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak diye sorulduğu zaman bu sorumuza çok yüksek rakamlarla cevap veremiyoruz. Çünkü alımlarını bir genel bir de kısıtlı bir pozisyon için vermiş olan Vakıf Emeklilik, alımlarını zamanla artırabilir.

Vakıf Emeklilik personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız, aşağıda yer alan pozisyonları inceleyebilirsiniz.

– Bireysel Emeklilik Danışmanı,
– Genel Başvuru.

Bireysel Emeklilik Danışmanı olarak alacağı kişileri, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinde alacaktır.

Genel Başvuru ise, sadece İstanbul ili için verilmiştir.


Yukarıda yer alan ilanları incelemek ve başvuruda bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz link adresimizi inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vakif-emeklilik-a-s-is-ilanlari-c2246-p13684/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.