UPS Kargo En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

UPS Kargo, bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı personel alım ilanını yayınlayan kargo şirketi, ilana başvuru yapacak olan adayların belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Lojistik sektöründe görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları ve pozisyonlarına göre belirlenen özel şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana dair tüm detaylar şöyle;

ALINACAK PERSONEL:

Saha Satış Sorumlusu, Endüstri Mühendisi Stajyeri, Lojistik Stajyeri, Bilgi İşlem Stajyeri, Saha Memuru, Yurtiçi Römorklu Vasıta Şoförü, Endüstri Mühendisi Stajyeri, Muhasebe Stajyeri, Otomotiv Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Reklam ve Halkla İlişkiler Stajyeri, Mekatronik Oto Tamircisi, Güvenlik Yönetmeni, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Araç Takip Sorumlusu, Yüklemeci, Kurye Şoför, Operasyon Memuru, Mekanik Oto Tamircisi, Müşteri Temsilcisi, Satış Destek Memuru ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Afyon’dan personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Deneyimli veya deneyimsiz olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

UPS Kargo Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/ups-turkiye-is-ilanlari-c2312-p14410/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir