Ulusal Metroloji Enstitüsü Personel Alımı

18 Mayıs 2016 Çarşamba, 14:13

Ulusal Metroloji Enstitüsü Personel Alımı yapacağını açıkladı. Ulusal Metroloji Enstitüsü Devlet Personel Başkanlığı resmi web sitesinde farklı birimlerde çalıştırmak üzere 27 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 18.05.2016 tarihinde başlayıp 08.06.2016 tarihi itibariyle bitecektir. Detaylı bilgi için ilan kılavuzunu inceleyiniz.


Alınacak Pozisyon
AR-GE Personeli ( Araştırmacı ): 16 kişi
AR-GE Personeli ( Mühendis ): 1 kişi
AR-GE Personeli ( Teknisyen ): 10 kişi

Adaylarda Aranan Nitelikler
– Yükseköğretim kurumlarının en az Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, 4 yıllık Fizik, Fizik Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Haberleşme Mühendisliği, Telekominikasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Biyokimya, Kimya, Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Genetik ve Eczacılık, Biyomedikal Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Endüstriyel Elektronik, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Endüstriyel Kalıpçılık, Boya Teknolojisi bölümleri ve ilanda bulunan diğer bölümlerden mezun veya 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.
– Askerlik ile ilişkisi bulunmamak veya tecilli olmak ( Erkek adaylar için )

Pozisyonlar için belirtilen genel şartlara ve niteliklere sahip olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunanlar, belgelerindeki tutarsızlıklar yüzünden değerlendirmeye alınmayan adaylar bu durumdan dolayı bir hak iddia edemeyecektir. 

İlan kılavuzu için TIKLAYINIZ.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.