Ülker Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

03 Mayıs 2015 Pazar, 23:27

Ülker Personel Eleman Alımları

Ülker Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizin en büyük markaları arasında ilk 10a girecek olan Ülker yeni dönemde birçok kişiyi işe alacaktır. Özellikle işinde profesyonel ve işinde kendisini kanıtlamış insanlar varsa birçoğu işe alınacak diyebiliriz. Sadece kendisini geliştirmek ve büyütmek amacı ile değil aynı zamanda Türkiye’de ki iş istihdamını da artırmak amacı ile alımlarını gerçekleştiren Ülker, Yıldız Holding bünyesinde olduğu içinde çok hızlı bir şekilde ilerleyebiliyor.

Ülker personel eleman alımı iş ilanları 2015 de birçok pozisyon için yapılacak olup, Türkiye’nin birçok şehrinde alımlar gerçekleştirilecektir. Ülkenin 4 bir yanına yayılmış olan Ülker sadece Türkiye içinde değil aynı zamanda yurtdışında da çok ciddi faaliyetler göstermektedir.

Ülker personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız, aşağıda yer alan ilanları inceleyebilirsiniz.

– SATIŞ ELEMANI,
– SATIŞ YÖNETİCİSİ,
– ZİRAAT MÜHENDİSİ,
– ÜRETİM OPERATÖRÜ,
-LOJİSTİK ELEMANI,
– GENEL MÜDÜR ASİSTANI,
– CAFE SERVİS ELEMANI,
– DENETİM UZMANI,
– KATEGORİ UZMANI.

Ülker personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla birlikte yapılacak olup bunların haricinde 250 den fazla ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanları her gün güncelleyen Ülker için internet sitemizi takip ederek bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını görmek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yildiz-holding-is-ilanlari-c4325-p29208/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.