Ülker Personel Alımı 2014

Ülker Personel Alımı İlanıÜlker Personel Alımı 2014

Ülker Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Ülker’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Ülker Personel Alımı yapıyor. Sizde Ülker’de çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Ülker İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ülker 1944′te ülkemizde kurulan Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. adıyla başlayan bir gıda üreticisidir. Dünya çapında hizmet veren bir firmadır. Ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Ülker ürünlerini 110 ülkeye ticaret etmektedir. Çikolatadan mamaya dondurmadan içeceğe birçok farklı ürünü bulunmakta. Daha fazla hissesinin Yıldız Holding’de bulunduğu bu firma birçok fabrikada üretim yapmakta. Sadece çikolatada toplamda 451 çeşidi bulunan Ülker birçok yan kuruluşu bulunmakta.

Yıldız Holding kendi sitesinde Ülker için verdiği ilanlarda birçok kiyi bünyesine katacak. Ankara, İstanbul ve diğer şehirlerimizde birçok farklı konuda çalışacak olan kişileri bekliyor. Sizde bu kişilerden olmak istiyorsanız Ülker’in birçok fabrikasında çalışma imkanını yakalamak için sizler için konu sonunda verdiğimiz linkte tıklayarak ilanlara gidebilirsiniz.

Ülker Personel Alımı İlanı İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir