Türkün Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

13 Nisan 2015 Pazartesi, 17:40
Türkün Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkün Holding Personel Alımları

Türkün Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Kurucusu olan Erol Türkün, yurtdışında eğitim almış ve tekstil adına yüksek eğitimler almış ve sonrasında ülkesine dönmüştür. Bugün Türkiye’nin büyük Holdingleri arasında yer alan Türkün Holding, 2015 yılında da birçok kişiyi işe alarak yeni hedefler ile büyümek istiyor. Özellikle bu büyük holding bünyesinde çalışmak ve kendi kariyerine katkıda bulunmak isteyenler için hazırladığımız makalemizde birçok ilan bulabileceksiniz.

Türkün Holding personel alımı iş ilanları 2015 de birçok kişi ile yapılacak olmasına rağmen şuanda 10a yakın ilan bulunmaktadır. Sadece bu ilanlarla değil daha sonrasında birçok ilan yayınlayacak olan firma, şimdilik bu ilanlar ile işlemlerine devam etmektedir. Kendisi Bursa’lı olan Erol Türkün, Holding’i Bursa’da kurmuş ve şuanda ki tüm alımlarını Bursa iline yapacaktır.

Türkün Holding personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için yapılacak isterseniz beraber bakalım. Böylece bu pozisyonlar hakkında daha kolay ve pratik bilgiler edinebilirsiniz.

– MUHASEBE ELEMANI,
– PLANLAMA ELEMANI,
– DOKUMA ELEMANI,
– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– ÜRETÜM ELEMANI,
– BÜKÜM ELEMANI,
– KARTELA ELEMANI.

Türkün Holding personel alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, bu pozisyonların haricinde de birçok alım bulunmaktadır. Bu alımları yakından takip etmek isteyenler internet sitemizi düzenli olarak takip ederek bilgi alabilirler. Aynı zamanda yukarıda verdiğimiz ilanlar ile ilgili bilgi almak isteyenler aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/turkun-holding-a-s-is-ilanlari-c7156-p32034/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.