Türkiye Genelinde Çok Sayıda Makine Mühendisi Alınıyor

Türkiye genelinde bulunan farklı firmaların bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Başta Ankara, İstanbul ve Kayseri olmak üzere Türkiye genelinden Makine Mühendisi alınıyor.

Farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren şirketler tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda personel alımı yapılacak. Makine Mühendisi alım ilanına kimler başvurabilir?

ALINACAK PERSONEL:

Makine Mühendisi alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, İlgili yazışma ve döküman hazırlığında tecrübeli olmak, Auto-CAD ve temel bilgisayar programlarını kullanabilmek, Seyahate engel bir durum olmaması, Erkek adayların askerlik görevini yapmış olmak, alım yapılacak ilde ikamet etmek ve firmalar tarafından belirlenen şartlara sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Hatay, Aydın, Zonguldak, Niğde, Eskişehir, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Çanakkale, Konya, Manisa, Mersin, Antalya, Tekirdağ, Kütahya, Kocaeli, Bingöl, Bartın, Bursa, Isparta, Kırşehir, Bilecik ve farklı illerde Türkiye genelinde personel alımı yapılacak.

Makine Mühendisi Alım İlanı Başvuruları her pozisyon için farklı verilmiştir.

Makine Mühendisi Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/makine-muhendisi-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir