TÜRKİYE GENELİ MAĞAZA MÜDÜRÜ ALIMI

06 Eylül 2015 Pazar, 22:22

Türkiye’de birçok farklı markaya sahip olan Ziylan Grup mağazalarına alım yapmayı planlıyor. 2015 yılında birçok kişiyi işe almış olan Grup yeni alımlarında ise mağaza müdürleri almayı planlıyor.

Türkiye’de birçok farklı markaya sahip olan Ziylan Grup mağazalarına alım yapmayı planlıyor. 2015 yılında birçok kişiyi işe almış olan Grup yeni alımlarında ise mağaza müdürleri almayı planlıyor. Birçok mağaza müdürü alacak olan Ziylan Grup bünyesinde Flo, Polaris gibi büyük markaları barındırmaktadır. Bu markalarda çalışacak olan kişilere kariyer imkanı sunan Ziylan Grup bu kariyer imkanı ile çalışanlarını da geleceğe hazırlamaktadır.

Türkiye geneli mağaza müdürü alımı yapacak olan firma alım için birçok şart öne sürmektedir. Bu şartları yerine getirecek olanları kabul edecek olan Ziylan Grup özellikle bu şartlara son derece önem vermektedir. Mağazalarını emanet edebileceği insanlar arayan firma aşağıda yer alan özelliklerin olmasını istemektedir.

– En az lise mezunu,
– Tercihen pazarlama üzerine eğitim almış,
– Perakende sektöründe tecrübeli,
– MS Office programlarına hakim,
– Güler yüzlü,
– Sorunları çözebilen,
– Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
– İnsan ilişkilerinde çözümler üretebilen kişiler aranmaktadır.

Türkiye geneli mağaza müdürü alımı yapacak olan bu firma büyük firmaların sahibi olduğu için büyük firmalardan çalışabilecek olan kişilerin başvurularını kabul edecektir. Bu sebepten dolayı başvurmadan önce gerekli şartları yerine getirip getirmediğinizi kontrol etmelisiniz. Toplamda 10 kişilik alım yapmayı planlayan firmada yukarıda yer alan şartları yerine getiriyorsanız başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ziylan-grup/tum-turkiye-magaza-muduru-is-ilani-i1387063Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.