Türkiye Geneli Lise Mezunu Makam Şoförü Alınıyor

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde Makam şoförü alımı yapılıyor. Çeşitli firmaların Şoför kadrolarında görev yapacak olan personellerin lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları isteniyor.

Farklı sektörlerde çalışmalarına devam eden firmalara Makam Şoförü ve Özel Şoför alımları için adayların öğrenim durumları haricinde firmalar tarafından belirlenmiş özel şartlara da sahip olmaları gerekiyor. Şoför alımına Engelli kadroları içinde başvurular yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL:

Makam Şoförü ve Özel Şoför alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Lise mezunu olmak, talep edilen ehliyet sınıfına sahip olmak, 40 yaşını aşmamış, Makam şoförü olarak en az 2 yıl deneyimi bulunan, Seyahat engeli olmayan, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, alım yapılacak ilin trafiğine ve güzergahına hakim olmak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, Mersin, Kocaeli, Hatay, Muğla, Bodrum, Trabzon, Şanlıurfa, Bolu, Bursa, Yalova, Rize, Erzurum, Tekirdağ, Sivas, Konya, Eskişehir, Niğde, Nevşehir, Gaziantep, Adana, Karaman, Kırklareli, Aydın ve Düzce olmak üzere Türkiye genelinde Şoför alımı yapılacaktır.

Makam Şoförü Alım İlanı Başvuruları her ilan için farklı verilmiştir.

Makam Şoförü Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/makam-soforu-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir