Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Sigortacı Alınıyor

Başta İstanbul, Ankara, Konya, Eskişehir, Bursa ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde Sigortacı pozisyonunda personel alımı yapılacaktır.

Sigortacılık, Pazarlama Danışmanlığı ve farklı sektörlerde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları ve firmalar tarafından belirlenen özel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL:

Sigorta Müşteri Temsilcisi, Sigorta Danışmanı, Sigorta Uzmanı, Teknik Destek Personeli, Sigorta Teknik Personeli, Sigorta Hukuk Personeli, Sigorta Finansal Danışman ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), Segem sertifikalı, MS Office programlarına hâkim, Dış görünüşüne önem veren, Prezantabl, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, Kariyer hedefi olan, Tercihen en az 3 yıl sigortacılık deneyimi bulunan, Sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Güçlü sözlü ifade ve yüksek iletişim yeteneğine sahip, müşteri odaklı çalışabilen şartlarına sahip Sigortacı alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR:

Özser Grup Sigorta Araç Hiz, Aldatmaz Grup, Aktif-İriyıl Otomotiv, Çetaş Otomotiv, Çiftkurtlar, Elmas Oto Servis ve Tic. A.Ş, Eser Holding ve farklı firmalara Sigortacı alımı yapılacak.

Sigortacı Alım İlanına Başvurular; her pozisyon için farklı verilmiştir.

Sigortacı Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/sigortaci-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir