Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Gişe Yetkilisi Alınıyor

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Yozgat, Sivas, Adana ve Eskişehir olmak üzere Türkiye genelinden çok sayıda Gişe Yetkilisi alımı yapılacak.

Farklı sektörlerde çalışmalarını sürdüren şirketlerin bünyesinde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumlarına sahip olmaları isteniyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Gişe Yetkilisi alımı yapılacak.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Disiplinli olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Bodrum, Muğla, Mersin, Eskişehir, Mersin, Edirne, Kırklareli, Budur, Düzce, Çorum, Afyon, Ordu, Rize, Çanakkale, Balıkesir olmak üzere Türkiye genelinden personel alımı yapılacak.

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR:

ADK İnsan Kaynakları, Denizbank, Arıplex Sinemaları, Lura Pazarlama A.Ş, FLO Mağazacılık, Damla İnsan Kaynakları, Çiçek Market, Anka Medikal ve farklı firmalara Gişe Yetkilisi alımı yapılacak.

Gişe Yetkilisi Alım İlanı Başvuruları; her ilan için başvuru tarihleri farklı verilmiştir.

Gişe Yetkilisi Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/gise-yetkilisi-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir