Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Elektrikçi Alınıyor

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Tekirdağ ve Antalya olmak üzere Türkiye genelinde Elektrikçi pozisyonunda personel alımı yapılacaktır.

Farklı sektörlerde görevlendirilecek olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor. İlana başvuru yapacak olan adayların öğrenim durumları haricinde firmaların belirlediği özel şartlara da sahip olmaları gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL:

Elektrikçi, Elektrik Teknisyeni, Elektrik ve Elektronik Teknisyeni, Saha Elektrik Teknikeri, Elektrik Kaynakçısı, Elektrik Ustası, Elektrik Bakım Teknisyeni, Elektrik ve Makine Teknikeri pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Mesleki belgeli, akım çalışmasına önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarına hakim olan personeller alınacaktır.

Elektrikçi Alım İlanına Başvurular; her ilan için farklı verilmiştir.

Elektrikçi Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/elektrikci-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir