Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Tekniker Alınıyor

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Tekirdağ, Kocaeli, Samsun, Denizli, Aydın, Eskişehir, Bartın ve Muğla olmak üzere Türkiye genelinde farklı firmalarda görevlendirilmek üzere çok sayıda Tekniker alımı yapılacaktır.

Farklı sektörlerde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor. Tekniker alımı için ilana başvuru yapacak olana adayların pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları ve süreci nedir?

ALINACAK PERSONEL:

Tekniker ve Teknisyen pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az lise mezunu olmak, MS Office programlarına hakim olmak, alım yapacak firmaya göre tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR:

Teknosa, Pegasus, Toyota, Uğur Soğutma, Gama Güç Sistemleri, Vestel, TÜVTÜRK, Trendyol, Vaillant, Babacan Holding ve Borusan olmak üzere farklı firmalar Tekniker alımı yapacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Tekirdağ, Kocaeli, Samsun, Denizli, Aydın, Eskişehir, Bartın, Muğla, Adıyaman, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Giresun, Rize, Sivas, Isparta ve Mersin olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır.

Tekniker Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/is-ilanlari/teknikerlik#&wa=41 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir