Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Sağlık Personeli Alınıyor

Farklı Sağlık Kuruluşlarında görev yapmak üzere farklı pozisyonlarda çok sayıda Sağlık personeli alımı yapılacaktır. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Afyon, Balıkesir, Bursa ve Çanakkale olmak üzere Türkiye genelinden personel alımı yapılacaktır.

Farklı sektörlerde görevlendirilmek üzere en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip personel alımı yapılacaktır. İlana başvuru yapacak olan adayların öğrenim durumları haricinde pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL:

Eğitim Hemşiresi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Yaşlı Bakım Personeli, Medikal Onkoloji Hekimi, Kardiyoloji Uzmanı, Hemşire, Laboratuvar Elemanı, Radyoloji Uzmanı, Depo Sevkiyat Uzmanı, Mikrobiyoloji Uzmanı, Tıbbi Mümessil, Tıbbi Sekreter, Eczacı, Anlaşmalı Kurumlar Görevlisi, Kadın Doğum Uzmanı, Göz Ölçüm Teknisyeni, Ebe, Aplikasyon Uzmanı, Genel Başvuru, Bilgi İşlem Sorumlusu ve farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (pozisyonlara göre değişebiliyor), Analitik düşünce yapısına sahip ve iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

Sağlık Personeli Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/is-ilanlari/saglik#&cs=014000000 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir