Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Hostes Alınıyor

Başta İstanbul, Ankara, Muğla, Bodrum, Antalya ve Bursa olmak üzere Türkiye genelinde çok sayıda Hostes alımı yapılacak.

Restaurant, Cafe, Bar, Hizmet, Hava Taşımacılığı, Karayolu Taşımacılığı, Otobüs Şirketleri, Hava Yolu Şirketleri ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin bünyesinde görevlendirilecek olan Hosteslerin en az Lise mezunu olmaları isteniyor.

ALINACAK PERSONEL:

Hostes, Kapıda karşılama personeli, Banko hostes, Hasta hostesi, Resepsiyon görevlisi, Fuar hostesi, Stand hostesi, Tanıtım elemanı ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İngilizce bilen, İletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, Hizmet kalitesine önem veren, Kurumunu en iyi şekilde temsil edecek.

ALIM YAPILACAK BAZI İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Bodrum, Muğla, Mersin, Eskişehir, Mersin, Edirne, Kırklareli, Budur, Düzce, Çorum, Afyon, Ordu, Rize, Çanakkale, Balıkesir olmak üzere Türkiye genelinden personel alımı yapılacak.

HOSTES Alım İlanı Başvuruları; her ilan için farklı verilmiştir.

HOSTES Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/hostes-is-ilanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir