Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

10 Haziran 2015 Çarşamba, 13:56
Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımları

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’de yeni büyümeye çalışan bir banka olan Türkiye Finans Katılım Bankası, personel alımı konusunda hızlı bir büyüme kaydetmiş ve bünyesine birçok personel almıştır. Alımlarına devam eden ve 2015 yılında hızlı bir büyüme kaydeden Türkiye Finans Katılım Bankası en kısa zamanda bu alımlarını gerçekleştirebilmek adına birçok siteye ilan vermiş bulunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı iş ilanları 2015 de kaç kişiye daha verilecek bilinmiyor ancak; şuanda internet üzerinde 85’den fazla ilan bulunmaktadır. Alımlarını çok fazla olarak yapacak olan banka, alımlarda birçok kriteri de göz önünde bulundurmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan ilanları inceleyebilirsiniz.

– İş Zekası Uzmanı,
– Eğitim Yetkilisi,
– Havuz Kadro – Gişe Asistanı,
– Hazine Operasyon Yetkilisi,
– Bilgi Sistemleri Risk ve Uyum Uzmanı,
– Direk Satış Asistanı,
– Java Yazılım Geliştirme Uzmanı,
– Eğitim Yetkili Yardımcısı.

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlar için verilmiş olup, bu pozisyonlar haricinde birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar hakkında güncel bilgi almak isteyenler internet sitemizi takip edebilirler. Ayı zamanda yukarıda yer alan ilanları incelemek ve tüm bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.