Turkcell Global Bilgi Personel Alımları 2016

21 Haziran 2016 Salı, 13:35

Turkcell Grup'a ait bir şirket olan Global Bilgi personel alımı gerçekleştiriyor. Turkcel Global Bilgi personel alımı gerçekleştirecek.

Turkcell Grup’a ait bir şirket olan Global Bilgi, alacağı yeni personellerle yeni çalışmalara imza atmayı hedefliyor. 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 14, Ukrayna’da 4 olmak üzere toplam 18 lokasyonda, 12 binden fazla çalışanı ve 7 bin 500 masa kapasitesiyle hizmet veriyor.Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; kamu, finans, enerji, perakende sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet veriyor. Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, müşteri elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratıyor. Turkcell Global Bilgi farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
-GENEL BAŞVURU
-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
-FRANSIZCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
-ALMANCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
-FİNANS OPERASYONLARI TAKIM LİDERİ
-TELESATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
-ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ
-İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
-BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI
-SUPERONLİNE SATIŞ TEMSİLCİSİ
-ÇÖZÜM YÖNETİCİSİ
-KIDEMLİ UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMANI
-BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI
-ARAŞTIRMA YÖNETİCİSİ

Turkcell Global Bilgi Personel Alımları 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini tıklayabilirsiniz.

http://hr-link.net/ilanlar/1

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.