Türk Telekom En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Türk Telekom, 2017 yılı Mart ayı itibariyle personel alım ilanlarına bir yenisini ekledi. İlana başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Telekomünikasyon sektöründe faaliyetlerine devam eden firma farklı illerde bulunan şubelerin açık kadrolarında görev yapmak üzere 26 farklı pozisyonda personel alacak. Türk Telekom personel alım ilanına kimler başvurabilir?

ALINACAK PERSONEL:

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (engelli), Müşteri Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi (engelli), Ölçme Değerlendirme Uzmanı, Genel Başvuru (engelli), Test Analisti, IVR Sistemleri Uzmanı, Yabancı Dil Müşteri Temsilcisi ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Diksiyonu düzgün, takım çalışmalarında uyumlu olmak, alım yapılacak ilde ikamet etmek,yoğun iş temposunda çalışabilecek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya tecilli olmak, sürekli ve tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

Giresun, Karaman, Erzurum, Erzincan, Ankara, İstanbul, İzmir, Ordu, Rize ve Çorum’dan personel alımları yapılacaktır.

Türk Telekom Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir