Türk Kızılayı En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Türk Kızılayı, resmi web sayfası üzerinden personel alım ilanını yayınladı. İlana başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumlarına sahip olmaları gerekiyor.

Personel alımına başvuru yapacak olan adayların öğrenim durumları haricinde pozisyonlarında göre belirlenmiş özel şartlara da sahip olmaları gerekiyor. Peki Türk Kızılayı personel alım ilanına kimler başvurabilir?

ALINACAK PERSONEL:

Doktor, İlkyardım Eğitmeni,  Organizasyonel Gelişim Uzmanı, Program/Proje Asistanı, Çocuk ve Gençlik Program Sorumlusu, Operatör, Endüstri Mühendisi – İşletme Mühendisi, Finansal Raporlama Uzmanı, İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az lise mezunu olmak (pozisyonlarında göre değişiyor), MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmaların uyumlu olmak, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ofis teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya tecilli olmak ve pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Türk Kızılayı Personel Alım İlanı Başvuruları; her pozisyon için farklı verilmiştir.

Türk Kızılayı Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir