Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş Personel Alımı

21 Haziran 2016 Salı, 11:05

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş Personel alımı gerçekleştirecek.Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş – TUSAŞ personel alımı gerçekleştireceğini kendi resmi insan kaynakları sayfasında açmış olduğu ilanlarla duyurdu.

Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ), 28 Haziran 1973 tarihinde Türkiye’nin savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde kurulmuştur.Türk Hava Kuvvetleri’nin savaş uçağı ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak F-16 uçaklarının kullanılması kararı ile birlikte;  F-16 uçağının üretimi, uçak üzerindeki sistemlerin entegrasyonu ve uçuş testlerini yaparak Hava Kuvvetlerimize teslim etmek üzere TUSAŞ tarafından 1984 yılında TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TAI), Türk-ABD ortak yatırım şirketi olarak 25 yıllığına kurulmuştur. TUSAŞ alacağı yeni personellerle beraber büyük çalışmaların altına imza atmayı hedefliyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR


-Beka Analiz Mühendisi
-Siber Güvenlik Uzmanı
-Uçak Sistemleri Entegre Takımı Yöneticisi
-Engelli Personel (Teknisyen)
-Engelli Personel (Mühendis, Uzman)
-Veri, Bilgi, Sensör Füzyon Uzmanı
-Hava aracı Entegre Takımı Yöneticisi

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş Personel Alımı ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresine tıklayabilirsiniz.

https://www.tai.com.tr/tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar


Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.