Türk Hava Yolları Personel Alımı 2016

28 Haziran 2016 Salı, 08:51

Türk Hava Yolları personel alımı gerçekleştirecek.Türk Hava Yolları personel alıyor.

Türk Hava Yolları kendi resmi internet sitesinde insan kaynakları sayfasında yayınladığı ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı olan ulusal havayolu şirketi THY-Türk Hava Yolları personel alımı başladı. Birçok insan Türk Hava Yolları’nda çalışmak istiyor. Türk Hava Yolları’nda çalışmak kariyerinizin büyük bir basamağı olabilir. Türk Hava Yolları müşterilerine gösterdiği özeni çalışanlarına da gösteren bir kurum. Türk Hava Yolları’nda çalışmanın birçok avantajı ve olanağı var. Personel alımlarını duyurduğu an çok sayıda kişinin başvurduğu Türk Hava Yolları, özellikle son yıllardaki yatırımlarla beraber dünya çapında büyük, tanınır bir şirket haline geldi. Sponsorlukları, reklam filmleri ve hizmet kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Türk Hava Yolları 2016 yılında çok sayıda personel alımı gerçekleştirmişti. Yıl sonuna kadar alımlarına devam edecek olan THY, İstanbul’da ikamet eden Uçak Bakım Teknisyenleri alacak.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
-Uçak Bakım Teknisyeni

GENEL ŞARTLAR

-Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi; Uçak Bakım Gövde Motor, Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik mezunu olmak
-T.C. Vatandaşı olmak
-31.07.1988 ve sonrasında doğmuş olmak
-Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
-İyi derecede İngilizce bilmek
-İşe kabul edilmesi halinde vardiyalı çalışabilecek durumda olmak
-Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak 

Türk Hava Yolları Personel Alımı 2016 için şimdilik sadece Uçak Bakım Teknisyeni pozisyonunda açık vardır. Türk Hava Yolları, diğer pozisyonlarda alım gerçekleştirmeye başlar başlamaz tekrar sizlere duyuracağız.

Türk Hava Yolları Personel Alımı 2016 Uçak Bakım Teknisyeni pozisyonuna başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.thyteknik.com/basvurular.html

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.
Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.