TUDORS Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

TUDORS, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı illerde bulunan şubelerin açık personel kadrolarında görev yapacak personeller alınacaktır. 2017 yılı Mart ayı ilk günlerinde personel alım ilanını yayınlayan firma adaylar için bazı şartlar belirlemiştir.

Tekstil, Aksesuar sektöründe faaliyetlerini sürdüren firma adaylar için en az Lise mezunu olma şartı arıyor. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Türkiye genelinden çok sayıda farklı pozisyonlarda personel alımı yapılıyor. İlana Engelli personel alımı da yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL:

Mağaza Bölge Koordinatörü, Mağaza Sorumlusu, Satış Danışmanı, İnsan Kaynakları Elemanı, Bilgi İşlem Elemanı, Mimar, Müşteri Temsilcisi, Bölge Koordinatörü, Raporlama ve Analiz Uzman Yardımcısı, Fason Takip Elemanı, Depo Elemanı, Görsel Düzenleme Elemanı, Sekreter alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az lise mezunu olmak, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi iyi, gelişime açık, presantabl, Müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeyen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve tecilli, sürekli/tam süreli çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI İLLER:

İstanbul, Ankara, Mersin, Kocaeli, Hatay, Muğla, Bodrum, Trabzon, Şanlıurfa, Bolu, Bursa, Yalova, Rize, Erzurum, Tekirdağ, Sivas, Konya, Eskişehir, Niğde, Nevşehir, Gaziantep, Adana, Karaman, Kırklareli, Aydın ve Düzce olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır.

 

TUDORS Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/tudors-is-ilanlari-c29555-p21484/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir