TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Personel Alımı

17 Haziran 2016 Cuma, 08:47
TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Personel Alımı

Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Personel Alımı gerçekleştirecek.TSK, Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi personel alımı yapacak.

Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi İŞKUR aracılığıyla yayınlamış olduğu ilanda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Alınacak personeller TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi bünyesinde çalışacak. 

ALIM YAPILACAK POZİSYON
-Çocuk Gelişim Elemanı

GENEL ŞARTLAR
-2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS P93 60 puan almak.

BAŞVURU
16 Haziran 2016 tarihinde yayımlanan ilana son başvuru tarihi 27 Haziran 2016. Adayların bu tarihe kadar ilanın yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. 

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya uygulamamızı mobil cihazınıza indirerek haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.