Trendyol En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Moda sektöründe hizmet veren bir internet şirketi olan Trendyol, bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alım ilanını yayınladı.

Bilişim, E-ticaret, Perakende ve Diğer sektörlerde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu olmaları gerekiyor. İlana başvuru yapacak olan personellerin öğrenim durumları dışında pozisyonlarına göre belirlenmiş diğer şartlara da sahip olmaları gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL:

Test Otomasyon Mühendisi, Destek Uzmanı, Kategori Asistanı, Operasyon Planlama Mühendisi, İnsan Kaynakları Uzmanı, Grafiker, Test Yazılım Uzmanı, Operasyon Mühendisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Stratejik Planlama Uzmanı, Prova Mankeni, Operasyon IT İş Analisti, İş Sağlığı,/İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Uzun Dönem Yazılım Geliştirme Stajyeri ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Yoğun dönemlerde ara vardiyalara uyum sağlayabilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti olan, Sabırlı ve titiz, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Alanında deneyimli olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

TRENDYOL Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/trendyol-group-is-ilanlari-c24621-p16060/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir