Toyota Otomotiv Personel Alımı 2016

04 Haziran 2016 Cumartesi, 13:41

Toyota Otomotiv personel alımı yapacağını yayınlamış olduğu ilan ile duyurdu.Dünyanın en büyük otomobil firmalarından Toyota Otomotiv personel alacak.


Yarattığı istihdam, gerekse üretim ve ihracat rakamları ile ülke ve bölge ekonomisine önemli katkılarda bulunan Toyota Türkiye, başarıyı yakalamada en önemli faktörün insan kaynağı olduğu bilinci ile hareket eder.
Bu doğrultuda çalışanlarının görevlerini iş memnuniyeti duygusu ve yüksek motivasyonla yerine getirmeleri için kurumsal faaliyetlerde, çalışanların sorumluluk alabilecekleri bir işbirliği ortamı yaratmayı, çalışanların sürekli olarak kendilerini işlerinde geliştirebilmelerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmelerini hedefleyen Toyota Türkiye yapacağı alımlarla ekibini büyüterek müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunacak. 

ARANILAN NİTELİKLER
– Takım çalışmasına yatkınlık
– İletişim becerilerinde yetkinlik
– Gelişime ve öğrenmeye açıklık
– Esneklik ve pozitif yaklaşım
– Süreç ve çözüm odaklılık
– İleri seviyede İngilizce bilgisi (Yazılı ve konuşma)
– Erkek adaylar için; askerlik görevini yerine getirmiş veya muaf olmaları
SOSYAL VE YAN HAKLAR
-Servis
-Yemekhane
-Özel Sağlık Sigortası

Beş farklı pozisyon için Sakarya ve Kocaeli’nden alım yapacak olan Toyota, bakım elemanı pozisyonu için tüm Türkiye’den başvuruları kabul edecek. 
Toyota Otomotiv Personel Alımı 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Tüm alım ve ilanlardan haberdar olmak için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/toyota-otomotiv-sanayi-turkiye-a-s-is-ilanlari-c1048-p46651/#tblFirmaIlanlari


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.