Torunlar Personel Alımı İş İlanları

30 Eylül 2015 Çarşamba, 13:47
Torunlar Personel Alımı İş İlanları

TORUNLAR ŞİRKET GRUBU personel eleman alımları güncel iş ilanları

Torunlar GYO olarak bilinen büyük firma 2015 yılında birçok kişiye iş sahası açmış ve birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlamıştır. Alımlarına hala daha devam eden ve her geçen gün yenilerini ekleyen Torunlar, personel alımı ile ilgili olarak da son derece titiz davranmaktadırlar. Aldıkları personelin o işten tam anlıyor olması ve işini layığı ile yerine getiriyor olması son derece önemlidir diyebiliriz. Bu sebepten dolayı birçok kişi burada çalışmak istemektedir.

Torunlar personel alımı iş ilanları birçok kişi için verilmiş olup, internet üzerinde neredeyse 30’dan fazla ilan bulunmaktadır. İlanların tamamını güncel tutan firma her geçen gün de yeni ilanlar ekleyerek daha fazla kişi iş imkanı sunmaktadır. Alımları ile ilgili olarak da birçok şart öne süren firma, alımlara devam etmek için ilan vermeyi sürdürüyor.

Torunlar personel alımı iş ilanları hangi pozisyonlarla yapılacak diye bakarsak, karşımıza şunlar çıkıyor.

– Teknik Personel,
– Mekanik Personel,
– Proje Satış Müdürü,
– Pazarlama Müdürü,
– Şoför,
– Satış Temsilcisi,
– Ofis görevlisi,
– Eğlence Parkı Görevlisi,
– Sinema Müdür Yardımcısı,
– Gişe Elemanı,
– 2. El Satış Danışmanı.

Torunlar personel alımı iş ilanları bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Her biri farklı olan bu pozisyonlara alımlarını gerçekleştirecek olan Torunlar firmasının tüm ilanlarına aşağıda yer alan linkten ulaşabilir ve eğer isterseniz yine bu link üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

TORUNLAR ŞİRKET GRUBU İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.