Tei – Tusaş Motor Sanayii Personel Eleman Alımı 2014

Merkezi Eskehir’de ve birçok ilde de ofisi ve teknoloji merkezi bulunan TEİTusaş Motor Sanayi A.Ş, personel alımları yapmaktadır.

Tei – Tusaş Motor Sanayii Personel Eleman Alımı 2014

Merkezi Eskişehir’de ve birçok ilde de ofisi ve teknoloji merkezi bulunan TEİ – Tusaş Motor Sanayi A.Şpersonel alımları yapmaktadır. Personel alımlarını titizlikle yürütmekte olan firma, 2014 yılı içerisinde de alım yapacaktır. Motor sanayinde kendisini kanıtlamış ve köklü bir firma olan Tei – Tusaş Motor Sanayi, sadece bir ilde değil, birçok ilde alımlarını gerçekleştirecektir. Alımlarını yapacağı illeri ve departmanları belirlemiş olup gerekli ilan sitelerine vermiştir. Tei – Tusaş Motor Sanayii Personel Eleman Alımı 2014 yılı içerisinde aşağıdaki gibi olacaktır.

Elektrik Bakım Teknisyeni

Elektrik Bakım Teknisyeni firmanın Eskişehir ilindeki merkezinde çalışacaktır. Fabrika ve sosyal tesislerinde bulunan elektrik tesisatı ile ilgilenecek olan kişi aynı zamanda sistemlerin bakım – onarımını, arızalarını ve yeniden kurma işlemlerini üstlenecektir. Bu işlemleri yapacak olan kişinin gereksinimleri ise aşağıdaki gibi olmalıdır.

Gereksinimler:

– Meslek Lisesi mezunu ve/veya Meslek Yüksek Okullarından birinden ilgili bölümünden mezun,

– Elektrik Sistemleri Ölçe Tekniği bilgisine sahip olan,

– Otomasyon ve Otomatik Kumanda konusunda tecrübeye sahip olan,

– Elektrik kompenant bilgisine sahip,

-Alçak Gerilim ve Orta Gerilim Sistemleri İşletme ve Bakım bilgisine sahip,

– Elektrik Şema okuyabilen ve devre takibi yapabilen,

– Elektrik kompenant bilgisine sahip,

– EKAT izin belgesine sahip,

– Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek,

– Vardiyalı çalışabilen,

– Erkek adayları için askerlik hizmetini vermiş olması gerekmektedir.

Elektrik Bakım Teknisyeni alımı ilanına başvurmak için tıklayın.

Proses Mühendisi

Proses Mühendisi olacak olan kişi Eskişehir ilindeki merkezinde çalışacaktır. Bu konumda çalışacak olan kişinin havacılık ve enerji alanında kullanılmakta olan gaz türbinlerine ait parçaların üretim metotlarını geliştirmesi, tasarım eşzamanlı imalat ve ürün geliştirme projesini yürütmesi, imalat süreçlerinde ortaya çıkabilecek teknik sorunlara çözümler üretebilmesi, imalat teknolojileri alanındaki yenilikleri araştırıp geliştirmesi ve imalat süreçlerinde verimlilik artırıcı çalışmaları yürütmesi beklenmektedir. Bunları yapacak olan Proses Mühendisinin gereksinimleri ise aşağıdaki gibi olmalıdır.

Gereksinimler:

– Üniversitelerin Makine, Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,

– CAD bilgisine sahip,

– İyi düzeyde teknik doküman anlaması ve yorumlaması,

– Teknik İngilizceyi iyi bilmesi,

– Tercihen Malzeme,Talaşlı İmalat veya Fabrikasyon alanında tecrübeli,

– Tercihen CAM bilgisi,

– Tercihen kesici takımlar, kalıp tasarımı ve analizi, kaynak prosesi, CNC programlama, fikstür ve aparat tasarımı, otomasyon konularından bir ya da birkaçı hakkında bilgi sahibi,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,

– Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek,

– Takım çalışmasına uyumlu ve güçlü iletişim yeteneğine sahip olması gerekmektedir.

Proses Mühendisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.

Uçuş Emniyeti ve Güvenilirlik Mühendisi

Uçuş Emniyeti ve Güvenilirlik Mühendisi için başvuru yapacak olan kişiler Eskişehir ilindeki merkezde görev alacaklardır. Görevlerinin gereği olarak, gerçekleştirilecek olan bir proje de ( İnsansız hava aracında kullanılmak üzere geliştirilecek olan bir motor projesi ) emniyet analizlerini yapacak, güvenilirlik, bakım ve desteklenebilirlik konularında çalışmalar yapacak, SAE ARP4761 e uygun şekilde motor için emniyet analizlerini gerçekleştirecektir. Bunlarla birlikte aynı zamanda Motorun emniyet, güvenilirlik, bakım yapılabilirlik ve desteklenebilirlik gibi özelliklelerini etkileyen tüm faktörleri istatistik ve yönetimsel araçlar ile analiz edecek ve güvenilirlik tahminleri, karşılaştırmaları, garanti süresi ve maliyet tahminlerini yapacaklardır. Ayrıca sistem güvenilirliğini artırmak için uygun kalite talimatları oluşturmalı ve bakım,i yenileme ve kontrol gibi tahminleri ve optimizasyon konularında çalışacaklardır. Gereksinimleri ise aşağıdaki gibi olacaktır.

Gereksinimler:

– Üniversitelerin Havacılık, Uçak ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden birisinden mezun,

– Tercihen pistonlu motorlar konusunda temel bilgileri olan,

– Tercihen askeri havacılık projelerinde 2 – 3 yıl görev almış,

– Tercihen SAE ARP4761 ve SAE ARP 4754 standartları konusunda bilgili,

– Ekip çalışmasına karşı ilgisi olan,

– Güçlü iletişim kurabilen,

– Analitik düşünebilen,

– İyi derecede İngilizce ilgisi olan,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş,

– Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek olan kişiler aranmaktadır.

Uçuş Emniyeti ve Güvenilirlik Mühendisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.

Gömülü Yazılım Mühendisi

Gömülü Yazılım Mühendisi olarak işe başlayacak olan kişiler Eskişehir ilindeki merkezde görev alacaklardır. Aynı zamanda geliştirilecek olan bir projede ( İnsansız hava aracında kullanılmak üzere geliştirilecek olan bir turbo dizel motor ) havacılık gerekliliklerine uygun motor kontrol yazılımlarının geliştirmesini yapacak, Proje kapsamında geliştirilmekte olan dizel motor kontrol yazılım ekibi tarafından geliştirilen kontrol algoritmalarının donanım ile entegrasyonunu sağlamak, seri haberleşme, veri kaydetme gibi ek fonksiyonları da kapsayacak şekilde gerçek bir zaman döngüsü oluşturması gerekmektedir. Bunların haricinde, 

Donanım gereksinimlerinin oluşturulmasına katkı sağlamak Donanım ve sürücülerin geliştiren altyüklenici firmalar ile koordinasyonu sağlayabilen, yazılım bütünlüğünü ve yazılım donanım entegrasyonunu sağlayacak, Mikro denetleyicinin alt birimleri olan ADC ve DMA ile gerçek zaman çevirim döngüsü oluşturacak, Kontrol algoritmasını bu döngü içine gerçek zaman kriterini sağlayacak şekilde sürücülerle entegre edeceklerdir. “Manual scheduling” yapısı oluşturarak kontrol algoritması ve diğer fonksiyonları değişik çevrim döngülerine dağıtarak dengeli bir işlemci yük dağılımı elde etmeleri ve Mikro denetleyici için C dilinde yazılmış süreçleri gereksinim bazlı test etmek ve bunların öngörülen çevrim yapısına uygunluğunu doğrulamaları da gerekmektedir. Gereksinimleri ise aşağıdaki gibi olacaktır.

Gereksinimler: 

– Üniversitelerin elektronik, bilgisayar, yazılım, mekatronik ya da kontrol bölümlerinden birisinden mezun,

– C programlama diline hakim ve özellikle C dilinin gömülü yazılım bağlamında kullanımında deneyim sahibi,

– Resgister (yazmaç) düzeyinden başlayarak ADC, DMA ve SPI gibi çevre elemanları için sürücü geliştirme tecrübesine sahip,

– Bir mikro denetleyici veya DSP üzerinde proje gerçekleme tecrübesine sahip olan,

– Bir kod geliştirme ortamında (örneğin CodeWarrior veya Code Composer Studio gibi bir IDE üzerinde) proje geliştirme ve JTAG ile debug tecrübesine sahip olan,

– Tercihen Freescale (MPC 55XX) mikro denetleyicilerle çalışmış,

– Tercihen temel seviyede sinyal işleme veya kontrol bilgisi sahibi,

– Tercihen DO-178 kod geliştirme süreçlerine hakkında bilgi ve tecrübe sahibi

– Tercihen Savunma ve Havacılık Sanayisinde benzer pozisyonda 3 yıl çalışmış,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş kişiler aranmaktadır.

Gömülü Yazılım Mühendisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.

Motor Kontrol ve Yazılım Mühendisi

Motor Kontrol ve Yazılım Mühendisi olarak çalışacak olan kişiler Eskişehir ilindeki merkezde göreve başlayacaklardır. Geliştirilecek olan bir projede ( İnsansız hava aracında kullanılmak üzere geliştirilecek olan bir turbo dizel motor ) havacılık gerekliliklerine uygun motor kontrol ünitesinin geliştirilmesi projesinde çalışacak, Motor kalibrasyon mühendisleri ve performans mühendisleri ile koordineli çalışarak motor kontrol algoritmasının oluşturulması sağlayacak, Motor kontrol ünitesi üzerinde çalışacak uygulama yazılımının algoritmasını (motor kontrol algoritmaları, diagnostik algoritmaları, yedeklilik algoritması,vb) model tabanlı programlama ortamında (SIMULINK) geliştirecek kişiler olacaklardır.

Ayrıca, Havacılık yazılım standartlarına (DO178B) uygun süreçler içerisinde standartlara uygun yazılım kodu ve yazılım testlerini gerçekleştireceklerdir. Y azılımın çalışacağı donanım gerekliliklerini oluşturmak, donanım tasarımcısı firmanın yazılımın çalışacağı uygun ortamı sağlaması için gömülü yazılım gerekliliklerini belirlemek gibi bazı durumlarda işlerinin içerisinde yer alacaklardır. Gereksinimleri ise aşağıdaki gibi olacaktır.

Gereksinimler:

– Üniversitelerin elektronik, yazılım, kontrol, makine, mekatronik bölümlerinden birisinden mezun,

– Model tabanlı yazılım geliştirme konusunda bilgi sahibi,

– Daha önce gömülü kontrol yazılımı geliştirme projesinde görev almış,

– Kontrol teorisine sahip,

– Tercihen pistonlu motor kontrolü konusunda bilgi sahibi,

– Tercihen havacılık yazılım geliştirme süreçleri konusunda bilgi tecrübeli,

– İngilizce olarak iyi düzeyde olan,

– İnsanlarla güçlü iletişim kurabilen, 

– Grup çalışmalarını seven,

– Analitik düşünebilen,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş,

– Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek olan kişiler aranmaktadır.

Motor Kontrol ve Yazılım Mühendisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.
Yazılım Test Mühendisi

Yazılım Test Mühendisi olarak işe başlayacak kişiler Eskişehir ilindeki merkezde görev alacaklardır. Geliştirilecek olan bir projede ( İnsansız hava aracında kullanılmak üzere geliştirilecek olan bir turbo dizel motor ) havacılık gerekliliklerine uygun motor kontrol yazılımlarının geliştirilmesinde çalışacak, Motor kontrol ve yazılım mühendisleri ve test mühendisleri ile koordineli çalışarak motor kontrol, diognastik, yedeklilik gibi algoritmaların ve yazılım kodlarının test edilip doğrulanmasını sağlayacak ve Havacılık yazılım standartlarına (DO178) uygun yazılım test altyapısı kurulum faaliyetlerini yürüteceklerdir. Bu kişilerin gereksinimleri ise aşağıdaki gibi olmalıdır.

Gereksinimler:

– Üniversitelerin elektronik, yazılım, kontrol, makine, mekatronik bölümlerinden birisinden mezun,

– Vectorcast, LDRA, Parasoft, Polyspace, Lint gibi yazılım test ve doğrulama araçlarından en az birine hakim,

– C programlama diline hakim, gömülü yazılım geliştirme tecrübesi olan,

– Matlab/Simulink ile algoritma geliştirme tecrübesi olan,

– Tercihen DO178, DO254, ARP4761, ARP4754 gibi havacılık geliştirme süreçleri konusunda bilgi sahibi,

– Daha önce havacılık ve savunma sanayisinde çalışmış,

– İyi derecede İngilizce bilen, 

– Ekip çalışmasını seven,

– İnsanlarla iletişim konusunda sıkıntısı olmayan,

– Analitik düşünebilen,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş,

– Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek olan kişiler aranmaktadır.

Yazılım Test Mühendisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.
Yazılım Kalite Mühendisi

Yazılım Kalite Mühendisi olarak görev yapacak olan kişiler Eskişehir’deki merkezde göre alacaklardır. Bu kişiler, Yazılım geliştirme süreci ile ilgili diğer planların DO178 süreçlerine uygunluğunun değerlendirilmesini yapacak, Yazılım projelerinin kalite süreçlerine uyumluluğunun denetleyecek, DO178 yazlım geliştirme süreçlerine yönelik kalite planlarının hazırlanması yapacak, Yazılım süreçlerinin planlara uygunluğunu denetlemek, eksiklikleri tespit etmek ve önleme ve düzeltme faaliyetlerinin alınmasını sağlayacaklardır. Ayrıca, Yazılım Proje Yönetim süreçlerine katılmak ve bu süreçlerde rol almak ve süreç eksiklikleri için iyileştirme önerileri sunmaları gerekmektedir. Yazılım Kalite Mühendisi olarak işe alınacak olan kişilerin gereksinimleri ise aşağıdaki gibi olmalıdır.

Gereksinimler: 

– Bölüm olarak Endüstri, Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği mezunu,

– Tercihen DO178 yazılım süreçleri ile ilgili tecrübeli,

– Yazılım kalite süreçlerine ve metriklerine hakkında bilgili,

– Yazılım süreç yönetimi ve süreç modelleme konularında bilgili,

– C, C++, ve Matlab/Simulink ortamlarında yazılım geliştirme tecrübesi olan,

– Dokümantasyon yeteneğini geliştirmiş,

– Kalite odaklı düşünebilen,

– Sorumluluk sahibi olabilecek,

– Teknolojiyi yakından takip eden,

– Analitik düşünebilen

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş olan kişiler aranmaktadır.

Yazılım Kalite Mühendisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.
Mekanik Bakım Teknisyeni

Mekanik Bakım Teknisyeni olarak çalışacak kişiler Eskişehir ilindeki merkezde çalışacaklardır. CNC makinelerin/ekipmanların işletmeye alınmasında, montajında çalışacak, CNC makineler/ekipmanlarda meydana gelen hidrolik, pnömatik, mekanik her türlü arızayı tespit ederek zamanında, pratik ve ekonomik bir şekilde çözüm üretece, CNC makinelerin/ekipmanların periyodik planlı bakımlarını gerçekleştirebilecek ve CNC makinelerin/ekipmanların her türlü geometrik, mekanik ve kinematik ölçümlerini yaparak gerekli ekipman/ölçüm aletlerini kullanarak ayarlarını gerçekleştirebilmeleri gerekmektedir. Bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin sahip olmaları gereken gereksinimler ise aşağıdaki gibidir.

Gereksinimler: 

– Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının (motor, makine, mekatronik, vb.) ilgili bölümlerinden mezun,

– Hidrolik, pnömatik, makine bilgisine sahip,

– Teknik resim okuma ve yorumlama bilgisine sahip,

– Ölçü aletlerinin (kumpas, indikatör, mastar, v.b) kullanabilen,

– CNC tezgah/ekipman bakımında en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip,

– Autocad ve Bilgisayar/MS Office programlarını kullanabilen,

– Temel seviye İngilizce bilen ve geliştirmeye açık,

– Teknolojik yeniliklere açık

– Sürekli öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,

– Hedef sonuç odaklı çalışan

– Takım çalışmasına yatkın olan

– Vardiyalı çalışabilecek,

– Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

– B sınıfı ehliyet belgesine sahip,

– Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek olan kişiler aranmaktadır.

Mekanik Bakım Teknisyeni alımı ilanına başvurmak için tıklayın.
Kalite Kontrol Elemanı

Katile Kontrol Elemanı olarak çalışacak olan kişiler Eskişehir ilindeki merkezde görev alacaklardır. Bu kişiler, verilecek olan talimatlara, kalite standartlarına, teknik resimlere, şartnamelere ve toleranslara uygun olarak, parça veya örnek numunelerin kalite kontrolünü yapacaklardır. Bu kişilerin sahip olmaları gereken gereksinimler ise aşağıdaki gibidir.

Gereksinimler:

– Meslek Yüksek Okullarının Makine, Makine Resim Konstrüksiyon, Otomotiv vb. bölümlerinden mezun,

– Teknik resim okuma ve anlama bilgisine sahip,

– Ölçüm takımlarını kullanabilen,

– Microsoft Office Programlarını kullanabilen,

– Vardiyalı olarak çalışabilecek,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş,

– Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek olan kişiler aranmaktadır.

Kalite Kontrol Elemanı alımı ilanına başvurmak için tıklayın.
Motor Kontrol ve Yazılım Mühendisi

Motor Kontrol ve Yazılım Mühendisi olarak çalışacak olan kişiler Eskişehir’de merkezde göre alacaklardır. Bu kişiler Geliştirilecek olan bir projede ( İnsansız hava aracında kullanılmak üzere geliştirilecek olan bir turbo dizel motor ) havacılık gerekliliklerine uygun motor kontrol ünitesinin geliştirilmesi projesinde çalışacak, motor kalibrasyon mühendisleri ve performans mühendisleri ile koordineli çalışarak motor kontrol algoritmasının oluşturulması sağlayacak ve motor kontrol ünitesi üzerinde çalışacak uygulama yazılımının algoritmasını (motor kontrol algoritmaları, diagnostik algoritmaları, yedeklilik algoritması,vb) model tabanlı programlama ortamında (MATLAB-SIMULINK) geliştireceklerdir. Ayrıca bunlarla beraber, havacılık yazılım standartlarına (DO178B) uygun süreçler içerisinde standartlara uygun yazılım kodu geliştirecek ve yazılım testlerini gerçekleştirecekledir. Bu kişilerin gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Gereksinimler: 

– Üniversitelerin elektronik, yazılım, kontrol, makine, mekatronik bölümlerinden birinden mezun,

– Model tabanlı yazılım geliştirme konusunda bilgi sahibi olan,

– Tercihen gömülü kontrol yazılımı geliştirme projesinde görev almış,

– Tercihen benzer pozisyonlarda 2-3 yıl tecrübeli olan, 

– Tercihen pistonlu motor kontrolü konusunda bilgi sahibi,

– Tercihen havacılık ve savunma sanayisinde çalışmış,

– Tercihen havacılık yazılım geliştirme süreçleri konusunda bilgi sahibi,

– Kontrol teorisine hakim,

– İyi derecede İngilizce bilen,

– Grup çalışmalarını seven,

– Güçlü iletişim yeteneği olan,

– Analitik düşünebilen,

– Erkek adaylar için askerlik hizmetini vermiş veya en az 2 yıl tecili ettirmiş,

– Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek olan kişiler aranmaktadır.

Motor Kontrol ve Yazılım Mühendisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir