TEB – Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı 2014

TEBTürk Ekonomi Bankası Personel Alımı İlanıTEB – Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı 2014

Türk Ekonomi Bankası personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Türk Ekonomi Bankası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı yapıyor. Sizde Türk Ekonomi Bankası’nda çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Türk Ekonomi Bankası’nda çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Türk Ekonomi Bankası İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası

Şu anda 10 bin çalışanı olan banka, 2014 yılında 10 bin 500 çalışana yaklaşacaklarını öngörüyor. Türk Ekonomi Bankası yada kısaca TEB aslında 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası olarak kurulmuş bir bankadrı. Daha sonra uzun yıllar boyunca taki 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alıncaya kadar sadece şehrinde faaliyet göstermiştir. Daha sonra bu banka tüm yurtta çalışmaya başlamış ve adı Türk Ekonomi Bankası olarak değiştirilmiştir. BNP Paribas ortaklığı bulunan Türk Ekonomi Bankası ülkemizde 527 şube ve 1100′den fazla ATM’si ile hizmet vermekte. Ayrıca internet şubesi ile de hizmetlerine devam etmekte. Ülkemizde yaklaşık 10 bin çalışanı bulunan Türk Ekonomi Bankası (TEB) verdiği ilanlarda bu kişilere yenisini katacak. Kariyer.net’ten verdiği iş ilanlarını sizde görmek için aşağıdaki linke tıklayın ve tüm bilgileri görün.

TEB – Türk Ekonomi Bankası İş İlanları için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir