TCDD Eski Hükümlü Personel Alımı

24 Mayıs 2016 Salı, 10:12
TCDD Eski Hükümlü Personel Alımı

TCDD Eski Hükümlü Personel Alımı yapılacak. Kütahya ve Karabük İl sınırlarında çalıştırılmak üzere 2 eski hükümlü personel alımı yapılacaktır. Son başvuru tarihi 16.06.2016 olarak açıklanmıştır. Işkur tarafından bildirilen nihai lisetede yer alan adaylar noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılabilmek için istenilen belgeleri ve fotokopilerini TCDD resmi web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli iş talep bilgi formunu eksiksiz doldurarak 16.06.2016 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar mah. Hipodrom cad. No:3 Altındağ / ANKARA adresine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgeleri teslim edemeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü mülakat sınavına alınmayacaklardır.

Evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda sözlü sınava katılacak adaylar 21.06.2016 saat 10:00’da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar mah. Hipodrom cad. No:3 Altındağ / ANKARA adresinde kura çekimi ile belirlenecektir.

Sözlü sınav  24.06.2016 saat 10:00’da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar mah. Hipodrom cad. No:3 Altındağ / ANKARA adresinde yapılacaktır.

Başvuru yapan adaylar ve nihai listede yer alan adaylar eğitim, öncelik, belge durumunu vb. taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. 


Talebe öncelikli olarak müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek; öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kütahya Ilan detayları ( istenilen belgeler ) ve başvuru için TIKLAYINIZ.
Karabük Ilan detayları ( istenilen belgeler ) ve başvuru için TIKLAYINIZ.


Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.