TAI – TUSAŞ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

19 Mayıs 2015 Salı, 22:17

TAI – TUSAŞ Personel Eleman Alımları

TAI – TUSAŞ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Profesyonel bir şirket olan ve üretimlerde ülkemizi temsil eden TAI – TUSAŞ 2015 yılında birçok kişiyi işe almayı planlıyor. Alacağı elemanların tamamının vasıflı ve kalifiye eleman olacağı TAI – TUSAŞ firmasında alımlarda çok fazlaca yapılmayacaktır. Alımlarını kısıtlı bir şekilde ve az miktarda yapan TAI – TUSAŞ firması 2016 yılında ise yavaş yavaş bu alımlarını artıracaktır.

TAI – TUSAŞ personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak belli değil ancak; şuanda internet üzerinde yaklaşık olarak 10 adet ilan bulunmaktadır. Bu ilanlarını her gün güncelleyen ve yeni ilanlar ekleyen TAI – TUSAŞ her gün ihtiyaç duyması halinde yeni ilanlar ekleyebiliyor.

TAI – TUSAŞ personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında özellikle hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak ediyorsanız, öncelikli olarak bunların listesini sizlere verelim.

– SÜREKLİ İYİLEŞTİRME MÜHENDİSİ,
– UÇUŞA ELVERİŞLİLİK VE SERTİFİKASYON UZMANI,
– YER KONTROL İSTASYONU YAZILIM MÜHENDİSİ,
– UYDU GÜVENİLİRLİK VE EMNİYET MÜHENDİSİ,
– SİMÜLASYON YAZILIM MÜHENDİSİ,
– UYDU ENTEGRASYON VE TEST MÜHENDİSİ.

TAI – TUSAŞ personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Güncel olarak iş ilanları hakkında internet sitemizden bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek, diğer ilanları görmek ve tüm bu ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tusas-turk-havacilik-ve-uzay-sanayi-a-s-is-ilanlari-c1042-p456Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.