TAB Gıda En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

TAB Gıda, 2017 yılı personel alım ilanını yayınladı. Farklı illerde bulunan şubelerin açık personel kadrolarında görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır.

Hızlı Tüketim Malları sektöründe görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor. Adayların öğrenim durumları haricinde pozisyonlarına göre farklı şartlarda belirlenmiştir.

ALINACAK PERSONEL:

Yönetici Adayı ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Sabırlı,disiplinli ve düzenli çalışabilen, Canlı, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil hakkı bulunan, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, 11:00-02:00 saatleri arasında vardiyalı olarak çalışabilecek(02:00 çıkışlı vardiya için servis mevcuttur ) şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

Gaziantep, Denizli, Uşak, Afyon, Bursa, Tokat, Çanakkale, Erzurum, Muğla, Bodrum, Edirne, Kırıkkale, İstanbul, Ordu, Erzincan, ve Nevşehir’den personel alımları yapılacaktır.

TAB Gıda Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/tab-gida-is-ilanlari?firma=17513&frm=870 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir