Sürat Kargo En Az İlkokul Mezunu Personel Alıyor

Sürat Kargo, bünyesinde görevlendirilmek üzere 2017 yılı Şubat ayı itibariyle personel alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuru yapacak olan adayların en az İlkokul mezunu olmaları gerekiyor.

Farklı sektörlerde görev yapacak olan personeller başta İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Çanakkale olmak üzere neredeyse Türkiye genelinde bulunan şubelerin açık kadrolarında görevlendirilecek personel alımı yapılacaktır. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Kurye, Mali İşler Elemanı, Bilgisayar Operatörü, Şube Yöneticisi, Yönetici Asistanı, Sekreter, Bilgisayar Operatörü, Sürücü Kurye pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az İlkokul mezunu olmak, Askerlik ile ilişiği bulunmayan veya en az bir yıl tecilli, Sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk Sahibi, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Kargo sektöründe kariyer hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

Sürat Kargo Personel Alımı Başvuruları; her pozisyon için farklı verilmiştir.

Sürat Kargo Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/is-ilanlari?q=s%C3%BCrat%20kargo Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir