Sınav Koleji Personel Alıyor

Sınav Koleji, 2017 yılı Şubat ayı son gününde bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alım ilanını yayınladı. Personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların pozisyonlarına göre belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Eğitim sektöründe görev yapacak olan personellerin Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları şartı aranıyor. Peki ilana kimler başvurabilir?

ALINACAK PERSONEL:

Satış Müdürü, İngilizce Öğretmeni, Beden Eğitimi Öğretmeni, Kimya Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Coğrafya Öğretmeni, Tarih Öğretmeni, Kurum Müdürü, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Dış Saha Personeli, Rehber Öğretmeni, Tüm Branşlarda Öğretmen alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Kendine güvenen, Başarma azmine sahip, Farkındalık ve fark yaratma düzeyi yüksek, Sorumluluk alabilen, Yenilikçi,yaratıcı, Çözüm odaklı, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, Değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri, kendini ifade yeteneği güçlü, Organizasyon ve yönetim becerisine sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Bursa, Aydın, Rize, Ankara, Samsun ve Antalya’dan personel alımları yapılacaktır.

Sınav Koleji Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/sinav-koleji-is-ilanlari?firma=80967&frm=161552 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir