Simit Sarayı Personel Alımı 2016

26 Haziran 2016 Pazar, 14:36
Simit Sarayı Personel Alımı 2016

Simit Sarayı Türkiye'deki şubelerde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda ve farklı şehirlerde personel alımı yapacak. Simit Sarayı personel alımı gerçekleştiriyor.

Dünyaca ünlü bir marka olarak, Türkiye’ye özgü simidi dünyaya tanıtan ve tattıran Simit Dünyası, personel alımı gerçekleştirecek. 2016 yılının ilk yarısında da birçok personel alımı gerçekleştiren Simit Sarayı, yılın ikinci yarısında da personel alımına devam edecek. Yıl sonuna akdar açacağı yeni şubeler ve açık pozisyonlar için sürekli işe alım gerçekleştirecek olan Simit Sarayı, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin yanında çalışanları için de en uygun koşulları sağlamaya çalışan Simit Sarayı, ekip ruhuna çok önem veriyor. Alacağı personellerin bu alanda kariyer planlaması yapması, işininin karşılığını vermesi Simit Sarayı için en önemli unsur.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
– MAĞAZA EKİP ÜYESİ,
– ELEKTRİK TEKNİKERİ,

– OFİS ASİSTANI,

– MAĞAZA VARDİYA MÜDÜRÜ,

– SEKRETER,

– MUHASEBE STAJYERİ,

– MUTFAK ŞEFİ.

İlan sitelerinde 100’den fazla aktif ilanı bulunan Simit Sarayı, neredeyse tüm Türkiye’deki şubeler için personel alımı gerçekleştirecek. Simit Sarayı Personel Alımı 2016 için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/simit-sarayi-yatirim-ve-tic-as-is-ilanlari

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.