Siemens Personel Alımı 2016

18 Haziran 2016 Cumartesi, 15:55
Siemens Personel Alımı 2016

Siemens personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Siemens Personel Alımı yapacak.

Büyük elektronik mağazalarından ve şirketlerinden birisi olan Siemens personel alımlarına devam ediyor. 2016 yılının ilk yarısında da alım yapacak olan Siemens birçok internet sitesine ilan vermeye devam ediyor. Özellikle kısa zamanda birçok kişiyi işe alacak olan Siemens kalifiye eleman alımı konusunda ise titiz davranıyor. Özellikle kaliteli eleman almak için uğraşan Siemens birçok kişiyi bünyesinde istihdam edecek.


Siemens Personel Alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde 41 adet ilan bulunmaktadır. Tüm bunları yenileyen ve yenilerini ekleyen Siemens her pozisyon için alım yapmayı planlamaktadır.

Siemens Personel Alımı 2016 yılında sadece İstanbul değil, Ankara, Kocaeli ve İzmir gibi büyük illerde yapılacaktır. Alım yapılacak pozisyonlar ise şu şekilde olacaktır.

– Sipariş Takip Uzmanı,
– Seri Üretim İşçiliği,
– Motor Atölyesi Teknisyeni,
– Yazılım Proje Uzmanı,
– Hesap Yöneticisi.

Siemens Personel Alımı 2016 ilanına başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

https://jobsearch.siemens.biz/career?company=Siemens

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.