SIEMENS En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

SIEMENS, bünyesinde görevlendirilmek üzere 2017 yılı personel alım ilanını yayınladı. Firma bünyesinde görev yapmak üzere farklı pozisyonlarda belirli şartlara sahip personel alımları yapılacaktır.

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren firma ilanına başvuru yapacak olan adayların pozisyonlarında göre belirlenmiş şartlara ve pozisyonlarına göre belirlenmiş öğrenim durumlarına sahip olmaları gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL:

Tıbbi Laboratuvar Sorumlusu, Motor Atölyesi Teknisyeni, Tıbbi Laboratuvar Başteknisyeni ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Takım çalışmasına yatkın, sonuç ve kalite odaklı, İlgili alanda deneyimli olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

Ankara, Kocaeli ve İstanbul’dan personel alımı yapılacak.

SIEMENS Personel Alımı Başvuruları, Şubat ayında yayınlanan ilana başvurular devam ediyor.

SIEMENS Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/siemens-is-ilanlari-c1017-p183/#tblFirmaIlanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir