Şekerbank Personel Eleman Alımı 2015

22 Ekim 2014 Çarşamba, 21:37
Şekerbank Personel Eleman Alımı 2015

Şekerbank Personel Eleman AlımlarıŞekerbank Personel Eleman Alımı 2015

Şekerbank Türkiye’nin aktif rol alan bankalarından birisi olup, müşterisi bol bankalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermekte olan Şekerbank’ta tıpkı diğer bankalar gibi 2015 yılında alımlarına devam etmektedir. Birçok pozisyonda açığı bulunan bankamızın birçok ilde alım yapacak olması aslında insanları heyecanlandırdı desek çok yanlış olmaz.

Şekerbank Personel Eleman Alımı 2015 yılı içerisinde İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Rize illerinde gerçekleşecektir. Bu şehirlerin haricinde elbette herhangi bir açık pozisyon olursa, banka alımlarını yine buradan gerçekleştirmeye devam edecektir. Özellikle Şekerbank’ta çalışmanın çok zevkli olduğunu ve birçok avantajını kendi çalışanları içinde sağladığını düşünecek olursak, buraya başvurular hızlı olacak ve kontenjanlar çabuk dolacaktır.

Şekerbank Personel Eleman Alımı 2015 senesinde de her sene olduğu gibi kendi internet sitesinden duyurular yaparak gerçekleşmektedir. Özellikle kendi sitesinden bu ilanları insanlara gönderip, insanların daha kolay başvurmalarını sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı Şekerbank kendi internet sitesini sürekli olarak takip etmeniz sizin için daha yararlı olacaktır.

İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım sürecinde Şekerbank Deneyimli ve Deneyimsiz olmak üzere personelini ikiye ayırmaktadır. Eğer personelinin deneyimi varsa ona göre kısa bir eğitim ve bilgi verdikten sonra hemen işe alıyor, eğer deneyimi yoksa da duruma göre daha uzun bir eğitime alarak gerekli eğitimleri veriyor. Daha sonrasında ise personel eleman alımları gerçekleştiriliyor. Her başvuruda bulunan personelin işe girme gibi olanağı maalesef bulunmuyor. Öncelikle kişiler bir eğitim ve kısa mülakattan geçirildikten sonra işe alındıkları için bu aşamada çalışanların çok dikkatli olması gerekmektedir. Bugün baktığımız zaman Şekerbank personel eleman alımı 2015 yılı içerisinde daha birçok kez yapılacak gibi duruyor. Çünkü banka 2014 yılı içerisinde farklı zamanlarda ve farklı pozisyonlarda alımlarını geçekleştirmiştir. Bu alımları da yine kendi internet sitesindeki adresten rahatça görüntüleyebilirsiniz.

ALINACAK OLAN POZİSYONLAR

Şuanda Şekerbank alacağı bazı pozisyonları açıklamış durumdadır. Daha öncede bu alanlarda alım yapan bankamız, Sigorta Ürün Yönetimi Yetkilisi, Bireysel Krediler Ürün Yönetmeni, Mekanik Bakım Sorumlusu, Borsa Yatırım Uzmanı ve Satışta Yetiştirilmek Üzere Gişe Yetkili Yardımcılığı gibi birçok pozisyonda alım yapmak istemektedir. Eğer kendi şehrinizde bir alım yapılacak ise ilanları takip ederek sizlerde başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank personel eleman alımı 2015 yılında katılmak isteyenler buraya tıklayarak gerekli pozisyonları, pozisyonlara alınacak olan elemanda aranan özellikleri ve daha birçok konuyu detaylıca buradan görüntüleyebilirler.9 Yorum

 1. mesut hanoğlu

  31 Ekim 2014 at 10:25

  4 yıllık üniversite işletme mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum t l tlf05355448946

 2. misafir

  10 Kasım 2014 at 22:57

  izmir yok mu?

 3. ipek

  19 Kasım 2014 at 23:32

  maden muhendisliği mezunuyum bankanızda çalışmak istiyorum

 4. ali gazeloglu

  25 Kasım 2014 at 01:42

  Vakiflar bankasinda staj ysptim 2004 senesnde lise bankclik mrzunuyum unv 2 yillik muhasebe mezunuyum suan 3 sinif kamu yonetimi okuyorum aciktan bankanizda calismaktan gurur duyarim 05331391871 bana burdan ulasabilirmsniz simdiden tesekkur ederm size

 5. tuğçe özkan

  4 Aralık 2014 at 19:34

  Lise mezunu alım olmuyacak mi açıktan okuyacağım bu yıl lütfen yardımcı olunuz

 6. elvan deveci

  8 Aralık 2014 at 13:44

  Ben Muğla Sıtkı Kocman muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum bankanizda çalışmak isterim

 7. Gözde

  11 Ocak 2015 at 22:47

  Menkul kıymetler ve sermaye piyasası mezunuyum ziraat bankasında staj Yaptım bankanızda çalışmak isterim

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.