Securıtas Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

SECURITAS Güvenlik Hizmetleri A.Ş, 2017 yılı personel alım ilanını yayınladı. Mart ayının ilk günlerinden yayınlanan personel alım ilanında Güvenlik şirketi bünyesinde görevlendirilmek üzere Türkiye genelinde personel alımları yapacaktır.

Güvenlik Hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren şirket personel alımına başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Şefi, Güvenlik Uzmanı, Dönemsel Personel Asistanı, Proje Müdürü, Şube Şefi, Satış ve İş Geliştirme Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Özlük İşleri Şefi, Bölge Müdürü Asistanı, Resepsiyonist ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI İLLER:

İstanbul, Ankara, Tekirdağ, İzmir, Bursa, Adana, Muğla, Bodrum, Trabzon, Yalova, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kocaeli, Marmaris, Kayseri, Çanakkale, Mersin, Karaman, Aksaray ve Sivas olmak üzere Türkiye genelinden personel alımı yapılacak.

SECURITAS Güvenlik Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/securitas-guvenlik-hiz-a-s-is-ilanlari?firma=158001&frm=159298 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir