Sanko Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

29 Haziran 2015 Pazartesi, 21:49
Sanko Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Sanko Holding Personel Alımları

Sanko Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Büyük bir holding olan Sanko bünyesinde birçok şirket ve eğitim kurumu barındırmaktadır. 2015 yılında alım yapmaya devam edecek olan holding alımlarında en çok dikkat ettiği konunun profesyonellik ve kalite olduğuna da vurgu yapmaktadır. Bu bağlamda alımlarına devam edecek olan Sanko internet isteleirne ilanlarını vermeye devam etmektedir. Özellikle alımlarını uzun soluklu yapacak olan Sanko alımlarında profesyonel bir şirket ile çalışmaktadır.

Sanko Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verildi bilemiyoruz ancak; internet üzerinden 20’ye yakın ilan olduğunu da belirtelim. Alım yapacağı her bir pozisyon için farklı projeler düşünen Sanko yeni alım yapmak adına da her geçen gün yeni ilanlar ekmeye devam etmektedir.

Sanko Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz öncelikli olarak bunlara bir bakalım. Daha sonrasında detayları vermeye devam ederiz.

– SAĞLIK MEMURU,
– OPERASYON DESTEK GÖREVLİSİ,
– OKUL MÜDÜRÜ,
– AR-GE MÜHENDİSİ,
– SANTRAL MEMURU,
– KAYNAK MÜHENDİSİ,
– ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI,
– MAKİNE MÜHENDİSİ,
– İŞLETME ŞEFİ.

Sanko Holding personel alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup internet sitelerinde bunlardan başka iş ilanları da bulunmaktadır. Bu ilanların güncel hallerini internet sitemizden takip edebileceğiniz gibi aşağıda vermiş olduğumuz link adresi üzerinden daha fazla bilgi alabilir ve aynı zamanda başvuruda da bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sanko-holding-a-s-is-ilanlari-c30729-p22775/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.