Sampa Otomotiv Personel Alımı

25 Haziran 2016 Cumartesi, 11:25
Sampa Otomotiv Personel Alımı

Sampa Otomotiv çok sayıda personel alımı yapıyor.Sampa Otomotiv birçok kişiyi işe alarak istihdam edecek.

1994 yılında kurulan Sampa Otomotiv A.Ş, Türkiye Otomotiv sektörünün öncü üretici firmalardan biri olarak, dünya markası olmuş bir çok ağır vasıta, çekici ve dorse markalarının yedek parça ihtiyacını sağlayan bir kurum. Türkiye’de Samsun şehrindeki  Organize Sanayi bölgesinde entegre fabrika kampüsü bulunan Sampa Otomotiv’in dünyanın farklı coğrafyalarında (Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Rusya, Kazakistan, Nijerya, Güney Afrika, ABD) bulunan ofisleri, depoları ve işbirlikleri vardır. 

Sampa Otomotiv alacağı yeni personellerle birlikte yeni çalışmaların altına imzasını atarak, başarısını sürdürmek istiyor. 2016 yılının ilk yarısında çok sayıda personel alımı gerçekleştiren Sampa Otomotiv, yılın ikinci yarısındaki alımlarına da devam ediyor. Sampa Otomotiv’in şu anda aktif halde 7 açık pozisyonu ve uygun adaylardan alım yaptığı genel başvuru ilanı bulunmaktadır.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
-GENEL BAŞVURU
-KALIP TASARIM UZMAN YARDIMCISI

-KALIPÇI USTASI
-YALIN ÜRETİM UZMANI
-SATINALMA ŞEFİ
-SATINALMA UZMANI
-TEKNİK RESİM UZMAN/UZMAN YARDIMCISI

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
-Samsun
-İstanbul

Sampa Otomotiv Personel Alımı İlanına aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sampa-otomotiv-san-tic-a-s-genel-basvuru-1521335

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz. Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.