Sabancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

02 Şubat 2016 Salı, 14:26
Sabancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye'nin en büyük holdinglerinden olan Sabancı Holding yeni yılda da personel alımlarına devam ediyor. Sabancı Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’nin en büyük holdinglerinden olan Sabancı Holding yeni yılda da personel alımlarına devam ediyor.Farklı farklı sektörlere girerek gücüne güç katan Sabancı Holding bu yüzden sürekli olarak personel alımı yapmaktadır. Personel alımını kendi insan kaynakları birimi ile yapan Sabancı Holdingte çalışmak istiyorsanız bu birime başvurmanız gerekmektedir.


Sabancı Holding personel eleman alımı iş ilanları 2016 alımlarına bakıldığı zaman şu an için aktif 126 ilan gözükmektedir. Bu ilanalra göre çeşitli pozisyonlarda birçok kişi işe alınacaktır. Alımlarını Türkiye çapında ve dünya çapında yapan Holding hangi pozisyonlarda alım yapacak diye merak ediyorsanız alttaki listeye bakabilirsiniz.

– GENEL BAŞVURU,
– BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ
– SAHA MÜHENDİSİ,

– MUHASEBE OPERASYON UZMANI,
– BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI,
– SATIŞ DANIŞMANI,
– MALİ İŞLER MEMURU,
– ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ.

Sabancı Holding personel eleman alımı iş ilanları 2016 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olacak yapılacak olup, bu alımların haricinde de birçok alım bulunmaktadır. Bu pozisyonlar hangileri olduğunu öğrenmek, yukarıda verdiğimiz tüm ilanların tek tek detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak için aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

https://www.sabanci.com/tr/insan-kaynaklari/is-basvurulari/is-basvurulari/i-2758Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.