Sabancı Holding Personel Alımı 2014

Sabancı Holding Personel Alımı İlanıSabancı Holding Personel Alımı 2014

Sabancı Holding Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Sabancı Holding te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Sabancı Holding personel alımı yapıyor. Sizde Sabancı Holding’te çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Sabancı Holding’te işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Sabancı Holding Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Sabancı Holding iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Sabancı Holding veya tam adı ile Haci Ömer Sabancı Holding Adana’da 1966 yılında temelleri atılan ülkemizin en büyük firmalarından biridir. Dünya çapında işleri olan bu firma birçok farklı iş kolunda çalışmakta. Bankacılıkta Akbank, Enerjide Enerjisa, Çimento’da Çimsa ve diğer örnek olarak ise Carrefoursa, Teknosa gibi birçok firmanın sahibidir. Neredeyse sonunda SA olarak gördüğümüz birçok firma diyebiliriz. Sabancı Holding ülkemizdeki birçok firmasına yeni kişiler alacak. Verdiği ilanlarda bu firmalarında birçok kişiye yeni bir iş imkanı sunuyor. Binlerce çalışanı olan bu holding bu çalışanlarına yüzlerce kişi daha katacak. Büyüyen ve gelişen bir Sabancı Holding’te çalışma imkanı sizleri bekliyor. En büyük firmalarımızdan biri olan Sabancı Holding’te çalışma imkanı yakalayın.

Sabancı Holding Personel Alımı İlanı için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir