Roketsan Personel Alımı İş İlanları 2015

26 Mart 2015 Perşembe, 23:41
Roketsan Personel Alımı İş İlanları 2015

Roketsan Personel Alımları

Roketsan Personel Alımı İş İlanları 2015

TSK tarafından kurulmuş olan kurumlar arasında yer alıp tamamen TSK güçlendirmek ve ona hizmet etmek amaçlı olarak kurulmuş bir firmadır. Araştırmaları ve çalışmalarını büyük bir titizlik ile yapan Roketsan 2015 yılında birçok kişiyi işe alacaktır. İşe alım sürecinde yaklaşık 20 ilan vermiş olan Roketsan şuan için 20 kişilik bir alım yapmayı planlıyor. Fakat alımlarını her gün artırmakta ve her gün yeni ilanlar eklemektedir.

Roketsan personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verilmiş bunlara beraber bakacağız. Böylece hangi pozisyonlarda açık var direkt olarak sitemiz üzerinden öğrenebileceksiniz. Kendi sitesi üzerinden ilan veren ve başka bir aracı kurumu işine karıştırmayan Roketsan ilanları şu şekilde karşımıza geliyor.

– TEKNİSYEN,
– SÜREÇ YÖNETİM MÜHENDİSİ,
– PROJE MÜHENDİSİ,
– PLM YAPIM MÜHENDİSİ,
– BAKIM ONARIM MÜHENDİSİ,
– KALİTE MÜHENDİSİ,
– PLATFORM YAZILIMLARI TEST MÜHENDİSİ,
– GENEL BAŞVURU.

Roketsan personel alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup bu ilanlar üzerinden alımlar yapılacaktır. Burada çalışmak isteyenlerin elbette bir maaş alması beklenmektedir ancak biraz da milli duygular ile çalışıyor olması firma için son derece önemlidir diyebiliriz. Roketsan personel alımı iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler internet sitemizi takip etmeye devam edebilirler ancak; yukarıdaki ilanların detayları hakkında bilgi almak ve diğer ilanlara başvurmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://ik.roketsan.com.tr/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.