Roketsan KPSS Şartsız Personel Alıyor

Türkiye’nin önemli ve büyük bir kuruluşu olan ROKETSAN KPSS şartsız personel alımı yapacaktır. İlanın tüm detayları haberimizde verilmiştir.

18 Ekim 2016 Salı, 11:22

ROKETSAN Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir vakfı olarak hizmet vermektedir. Roketsan personel alımı iş ilanları 2016 yılında yapılacak olup verilen ilanların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır.Bu ilana başvuru yapacak olan adayların ise belirli kriterlere sahip olmaları gerekiyor.

Roketsan Personel Alımları; kadrosunda personel ihtiyacı olan bir çok pozisyon bulunmakta ve ROKETSAN bünyesinde görev yapacak adaylar için başvurular devam etmektedir. KPSS şartı aranmayan alım ilanlarında, bazı genel şartlar aranıyor. Bazı pozisyonlar için de tecrübesi olmayan adaylardan ALES, KPSS sonuçları istenecektir.

ROKETSAN Alınacak Personeller:

  • Platform Yazılımları Test Mühendisi, Aerodinamik Tasarım ve Analiz Mühendisi, Uzay İtki Sistemleri Tasarım Mühendisi, Aerodinamik Modelleme Aday Mühendisi, Navigasyon Sistemi Tasarım ve Test Mühendisi, Aviyonik Yazılım/Donanım Geliştirme Mühendisi, Silah Sistemleri Tasarım Mühendisi, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği Mühendisi, Güç Sistemi ve Kablaj Tasarım Mühendisi, Proje Mali Analiz ve Fiyatlandırma Uzmanı, Elektrik-Elektronik Tasarım Mühendisi, Navigasyon Algoritmaları Tasarım Mühendisi, Sistem Test ve Değerlendirme Mühendisi, Yeni Nesil Güç Kaynakları Geliştirme Mühendisi Araştırma Geliştirme Destek Programları Mühendisi, RF Tasarım Mühendisi,Güç Elektroniği Sistem Geliştirme Mühendisi, Teknisyen, Yazılım Mühendisi, Tasarım Mühendisi, Mühendis, İTS-Aviyonik Sistem Mühendisi, Gömülü Sistemler Test Mühendisi, Sistem Mekanik Tasarım Mühendisi.

Aranılan Şartlar:

  • T.C. vatandaşı olmak
  • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak
  • Yüksek Lisans yapmış veya yapıyor olmak
  • İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada 3 yıl tecilli olmak

Roketsan Mühendis alım ilanına başvurular; 2016 yılı ilanları 2016 yılı sonuna kadar devam etmekte ve her kadronun son başvuru tarihi farklıdır. Başvurular Roketsan web sitesi üzerinden yapılacaktır.

Roketsan Personel Alım ilan ve detaylar için TIKLAYIN.

 

 Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.