Renault Personel Eleman İşçi Alımı 2016

18 Ocak 2016 Pazartesi, 13:28

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markası Renault 2016 yılının ilk çeyreğinde personel eleman işçi alımı yapacağını açıkladı.

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markası Renault 2016 yılının ilk çeyreğinde personel eleman işçi alımı yapacağını açıkladı. Özellikle alımlarında toplu birçok kişiyi alacağını bildiren Renault alımları ile ilgili olarak da birçok bilgi verdi. Toplamda 500 kişilik bir alım yapacak olan Renault fabrikası üretimin daha iyi hale gelmesi ve hızlanması için uğraşmaktadır.

Renault personel eleman işçi alımı 2016 yılında hangi şartlar ile yapılacak diye baktığımız zaman ise öyle çok büyük şartlar istenmemektedir. Gazetelere verilen bu ilanda basit şartlar olduğu gibi bu basit şartlarında kabul edilmesi oldukça kolay olacaktır.

Renault personel eleman işçi alımı 2016 yılında aşağıda verdiğimiz şartlar ile yapılacaktır.

– Otomotiv sektöründe çalışmaya istekli,
– Meslek yüksek okul ve endüstri meslek lise mezunu,
– Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
– Kadın veya Erkek,
– Okullardan mezun değilse kalfalık belgesi olan kişiler aranmaktadır.

Renault personel eleman işçi alımı 2016 yılında bu şartlar altında yapılacak olup bu şartların haricinde firma eğer isterse başka şartlarında yerine getirilmesini isteyebilir. Renault başvurusu yapmak isteyenler ise internet üzerinden bu başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Toplamda 500 kişinin alınacağı bu alım işlemlerinde talep çok fazla olacağı için en erken şekilde başvuruyu yapmak da doğru olacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yer alan link adresini kullanabilir ve başvuru işlemini gerçekleştirebilirler.

www.oyak-renault.com.trYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.