Penti Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor

Penti, bünyesinde bulunan şubelerin açık personel kadrolarında görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Denizli, Tekirdağ, Antalya, Artvin, Çorum, Kocaeli ve Eskişehir olmak üzere Türkiye genelinde personel alımı yapılacaktır.

Mağazacılık (Tekstil), Çorap Sanayi ve Perakende sektörlerinde görev yapacak olan personellerin en az Lise mezunu öğrenim durumunda sahip olmaları gerekiyor. Öğrenim durumları pozisyonlara göre değişiyor.

ALINACAK PERSONEL:

Satış Danışmanı, Mağaza Müdürü, Depo Görevlisi, Mağaza Sorumlusu, Mağaza Müdür Yardımcısı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Kasiyer ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Deneyimli/deneyimsiz olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Sürekli ve tam zamanlı çalışabilecek şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

PENTİ Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/penti-is-ilanlari-c8922-p33800/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir