Pegasus Personel Alımı 2014

Pegasus Personel Alımları 2014

Pegasus Personel Alımı 2014

Pegasus personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Pegasus’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Pegasus Personel Alımı yapıyor. Sizde Pegasus’ta çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Pegasus’ta çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Pegasus İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş.

Siz de Pegasus ile geleceğe uçmaya hazır mısınız? Şirketimizin açık pozisyonlarına başvuran adaylarla insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı bir ya da iki görüşme yapılır. Pozisyonun niteliğine göre adaylara kişilik testi ve/veya yabancı dil testi uygulanır, referans araştırması yapılır. Tüm işe alım süreçlerini olumlu tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Birimi tarafından iş teklifi yapılır. Pegasus Ailesine hoşgeldiniz. Şimdi sırada? Pegasus Ailesine yeni katılan bireylerimize oryantasyon eğitimi vererek; şirketimize, işlerine ve çalışma ortamımıza adaptasyonlarını kolaylaştırmaya, buradaki yaşam şartlarını öğretmeye, böylelikle Pegasus Ailesi’nin bir ferdi haline gelmelerine destek olmaya çalışırız.

Pegasus Personel Alımı ilanları için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir