Özel Keçiören Hastanesi En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Özel Keçiören Hastanesi, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Personeller Ankara’da görev yapacaklar.

Sağlık sektöründe çalışmalarını sürdüren Özel Keçiören Hastanesi, ilana başvuru yapacak olan adaylar için en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları ve pozisyonlarına göre belirlenen şartlara sahip olmaları gerekiyor.

ALINACAK PERSONEL:

Tıbbi Dökümasyon Elemanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Radyoloji Uzmanı, Çocuk Sağlığı ve Hasta Uzmanı, Acil Tıp Uzmanı, Yoğun Bakım Hemşiresi, Hemşire, Yoğun Bakım Hemşiresi, Cafe Servis Elemanı, Soğuk Aşçı, Teknik Eleman alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, İletişim kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, Sürekli/tam zamanlı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Disiplinli ve düzenli olmak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ÖZEL KEÇİÖREN HASTANESİ Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/ozel-kecioren-hastanesi-is-ilanlari-c18276-p9083/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir