Özdilek Personel Alımı 2014

Özdilek Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Özdilek’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Özdilek Personel Alımı 2014

Özdilek Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Özdilek’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Özdilek personel alımı yapıyor. Sizde Özdilek’te çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Özdilek’te işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Özdilek Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Özdilek iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

 Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve

hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi

bir şirket olmak.

Değerlerimiz

· Yenilikçi

· İleri Görüşlü

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen

Seçme ve Yerleştirme

Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir.

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,

-Kişilik Testi,

-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan, iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.

Performans ve Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.

*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.

*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.

*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.

*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.

Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme

Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi” İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi” nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Özdilek Personel Alımı İlanına Başvuruda Bulunmak İçin Buraya Tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir